Vybírejte z nabídky 47 069 nemovitostí od 427 realitních kanceláří Přidat / upravit
soukromý inzerát
Zpět na přehled novostaveb

Bytový dům Brno Vídeňská, Brno-město

Brno-město (okres Brno-město)

01.06.2013

70

2 220 000 Kč

Nemovitost nabízí

FIEDLER REALITY s.r.o.

Charvatská 8, Brno

Stránky projektu

Zobrazit kontakt na RK

Obytný soubor Brno ? Vídeňská vzniká, jak už název předznamenává, nedaleko centra Brna mezi ulicí Vídeňskou a Červeným kopcem v blízkosti nemocnice Milosrdných bratří.

Výstavba je rozdělena na dvě etapy. Předmětem naší nabídky je objekt B se dvěma podzemními podlažími a maximálně šesti nadzemními podlažími. Vertikální propojení podlaží zajišťuje pět komunikačních jader s výtahy.

V etapě B bude realizováno 70 bytových jednotek 1+kk až 4+kk převážně orientovaných do vnitrobloku na čistý západ. S ohledem na dříve projevený zájem klientů jsou v etapě B navrženy i atypické dispozice bytů, například byt 2+1 s pracovnou, mezonetový byt 4+KK a další. Součástí každého bytu je sklep. Všechny byty, s výjimkou čtyř garsoniér, mají balkón nebo terasu, byty v 1.NP zahrádku ve vnitrobloku přímo přístupnou z bytu.

V úrovni 1.PP je pět obchodních jednotek, v 1.PP a 2.PP hromadná garáž s 97 parkovacími místy a sklepy.

Blízké okolí poskytuje široké možnosti kulturního a sportovního vyžití, školních a zdravotních zařízení, obchodních center i menších obchodů. Dostupnost centra hromadnou dopravou cca 5 minut, dobré a rychlé napojení na městské okruhy a dálniční síť.

Předpokládaný termín podání žádosti o vydání kolaudačního souhlasu je 31.5.2013.

Všechny jednotky jsou nabízeny k prodeji do osobního vlastnictví včetně podílu na společných částech domu a zastavěných pozemcích s možností využití úhrady části kupní ceny prostřednictvím hypotéčních úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření.

Ceny bytů od 2.220 000,-kč

Projektovou dokumentaci zpracovala společnost Atelier Habina s.r.o.

Nahoru