Vybírejte z nabídky 49 311 nemovitostí od 428 realitních kanceláří Přidat / upravit
soukromý inzerát
Zpět na přehled novostaveb

DP Brno Líšeň - Zahradní město, Brno

Brno (okres Brno-město)

19

Nemovitost nabízí

FIEDLER REALITY s.r.o.

Charvatská 8, Brno

Stránky projektu

Zobrazit kontakt na RK

Zahradní město - Brno Líšeň

Výstavba dvou bytových domů, sedmi atriových rodinných domů a deseti řadových rodinných domů je umístěna ve svažitém terénu okrajové části Líšně s přístupem z ulice Chmelnice.

Bytový dům č. 1

Vzhledem ke svažitosti terénu se jedná o terasový bytový dům umístěny v JZ části pozemku. V domě je dvanáct typově odlišných bytových jednotek 1+kk až 4+kk. Všechny byty mají terasu nebo vlastní zahrádku. Dům je navržen s atriem, do kterého ve 2. NP vyúsťuje schodiště a v dalším podlaží je na něj napojena pavlač se vstupy do jednotlivých bytů nejvyššího třetího podlaží.

Blok atriových domů

Severně od příjezdové komunikace je umístěn blok atriových domů, které svým zapuštěním v terénu nabízejí terasovité dispozice s vnitřním atriem s dostatkem soukromí a výhledem do okolí. Domy jsou navrženy v dispozici 5+1 a 6+1 s garáží a technickým zázemím umístěným v 1.PP a obytnými místnostmi v 1.NP.

Bytový dům č.2

Terasový bytový dům se sedmi bytovými jednotkami ve třech nadzemních podlažích a jedním podzemním podlažím je umístěn v JZ části pozemku a navazuje na výstavbu řadových rodinných domů. Byty jsou navrženy v dispozicích 2+kk až 4+kk s terasami, u některých bytů je vlastní zahrádka. Parkovací stání jsou umístěna v garážové hale v 1. NP domu.

Řadové rodinné domy

Skupina deseti řadových domů s dispozicí 5+kk je umístěna v jižní části pozemku. Při pohledu z ulice působí domy jako jednopodlažní, svažitost terénu umožňuje i druhou výškovou úroveň. 1.NP je vstupní podlaží s technickým zázemím, garáží, obytnými místnostmi, ze kterých je vstup na terasu. V 1.PP jsou situovány hlavní obytné místnosti se vstupem na terasu s navazující zahrádkou. Standardní vybavení domu je navrženo ve vysoké kvalitě.

Nahoru