Vybírejte z nabídky 49 357 nemovitostí od 428 realitních kanceláří Přidat / upravit
soukromý inzerát
Zpět na přehled novostaveb

Brno centrum - ul. Křenová, Brno

Brno (okres Brno-město)

Nemovitost nabízí

FIEDLER REALITY s.r.o.

Charvatská 8, Brno

Stránky projektu

Zobrazit kontakt na RK

Bytový dům GRAND vzniká v centru Brna necelých 200m od pěší zóny. Výstavba je realizována jako rekonstrukce a nádstavba uličního traktu ? sekce A a jako novostavba ve dvorním traktu ? sekce B.

V sekci A v 1. a 2.NP zůstanou zachovány dvě obchodní jednotky, další podlaží budou využívána pro bydlení a ateliéry.

Sekce B slouží s výjimkou 1.PP, kde jsou malé nebytové jednotky a technické zázemí domu, pouze pro účely bydlení. Bytové jednotky jsou v dispozici 1+KK, liší se podlahovou plochou.

Nové svislé nosné konstrukce jsou vytvořeny ze systému IZOBLOK, který byl vyvinut pro nízkoenergetické a pasivní objekty. Při minimální síle zdiva se docílí maximálních tepelně izolačních vlastností.

Vstup do domu je z ulice Křenová, společná chodba ústí do dvora, který je vydlážděn a v menším měřítku bude osázen popínavými rostlinami. Svislou komunikaci zajišťuje schodiště, které je na rozhraní sekce A a B, v jeho zrcadle je výtah. Vodorovné komunikace představují moderní pavlače.

Bytové jednotky a ateliéry mají vyšší standard vybavení, jejich součástí jsou kvalitní zařizovací předměty, kuchyňské linky včetně sklokeramické desky, trouby a digestoře.

Vytápění sekce A je samostatné pro každou jednotku, v sekci B je společná plynová kotelna. Spotřeba tepla v sekci B se měří v každé jednotce dálkovým odečtem.

Všechny jednotky jsou nabízeny k prodeji do osobního vlastnictví včetně podílu na společných částech a zastavěném pozemku. Na úhradu části kupní ceny lze použít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebného spoření, přičemž jednotka může sloužit jako zástava.

Občanská vybavenost je dána lokalitou, v okolí Bytového domu GRAND je kompletní obchodní síť, široká možnost sportovního a kulturního vyžití, školní a lékařská zařízení. Hlavní komunikační uzly jsou v docházkové vzdálenosti doslova pár minut.

Nahoru