Vybírejte z nabídky 33 097 nemovitostí od 418 realitních kanceláří
Zpět na přehled novostaveb

Na Panenské, Roztoky u Prahy

Roztoky u Prahy (okres Praha-západ)

Prodejce

Nemovitost nabízí

Top One reality

Lidická 2240, Roztoky

Stránky projektu

Zobrazit kontakt na RK

Nabízíme Vám k prodeji první etapu bytového projektu v Roztokách u Prahy Na Panenské. Tento projekt je svým rozsahem v současnosti jedním z nejvýznamnějších projektů výstavby bydlení v oblasti severozápadní části Prahy. Výstavba již byla zahájena na jaře 2011, dokončen bude v letošním roce, na přelomu srpna a září 2012.
Projekt obsahuje od všeho něco, tedy ať už bydlení potřebujete vyřešit jakýmkoliv způsobem, je možné si vybrat z: řadových rodinných domů, dvojdomů, stavebních pozemků, případně individuální dvojdomů a domů (-tyto budou projektovány na zakázku dle přání klienta, cena je proto orientační u nabídek této kategorie a je spočtena na příslušnou podlahovou plochu 220 m2, bližší informace o dispozici, výměře a velikosti pozemku budou dány v inzerci u každého typu zvlášť). Dále i různé byty od nejmenších, po největší, s předzahrádkami...Popis lokality:
Roztoky u Prahy, jsou jednou z nejžádanějších a nejlukrativnějších lokalit. Veškerá občanská vybavenost v místě - ZŠ, MŠ, lékaři, pošta, banky, obchody, restaurace, atd... Výborná dopravní dostupnost: pravidelná linka autobusů (340 a 350) ze stanice metra (trasa A) Dejvická 15 min., vlaky (nejen linky S - city Elephant) 10 min. Nádraží Holešovice (trasa metra C), 15 min. Libeň, 16 min. Masarykovo nádraží (též trasa C). Je zde překrásná krajina podél řeky Vltavy, i množství cyklostezek, přívoz, hrad Okoř atd.


Nahoru