Vybírejte z nabídky 46 900 nemovitostí od 426 realitních kanceláří Přidat / upravit
soukromý inzerát
Zpět na přehled novostaveb

Prodej apartmánů Petříkov, Jeseníky, Petříkov

Petříkov (okres Jeseník)

Prodejce

Nemovitost nabízí

DACHI s.r.o.

Ztracená 268/34, Olomouc

Stránky projektu

Zobrazit kontakt na RK

Developerský projekt nabízí výstavbu bytů apartmánového typu v krásném prostředí Jeseníků ve známém lyžařském středisku Petříkov.
Budova není podsklepena, má dvě nadzemní podlaží a podkroví. V nadzemních podlaží a podkroví je umístěno celkem 11 apartmánů, které budou kolaudovány jako byty.
Dispozičně jsou apartmány řešeny jako 1+kk a 2+kk o plošných výměrách 24,4 m2 ? 65,9 m2. V 1.NP u vstupní části do objektu umístěny skladovací prostory pro jednotlivé byty a společná prádelna.
Rekreační osada Petříkov, která je místní částí obce Ostružná, leží necelé 2 km od Ramzovského sedla v pohoří Jeseníky.
Petříkov je malá horská vesnička, která je považována za centrum sportu - lyžování a turistiky a můžete zde strávit příjemnou letní i zimní dovolenou.
V zimě se klidná vesnička mění na lyžařské středisko s osobitou atmosférou. V sevřeném údolí obklopeném lesy najdete na severních svazích v nadmořské výšce 780 - 950 metrů sjezdové tratě vybavené nejmodernějším zařízením na výrobu technického sněhu. Vzhledem k výkonnému zasněžování a k mikroklimatu petříkovského údolí si zde výborně zalyžujete od poloviny prosince do dubna. Na vrchol sjezdovek vás vyvezou tři vleky o celkové délce 1750m a kapacitě 3000 os/hod. Při jízdě dolů můžete díky společnému odbavovacímu systému vyzkoušet pět tras, z nichž jedna má i homologaci pro FIS závody ve slalomu. Celková délka sjezdovek je 3000m. Hlavní sjezdovka má šířku 60 m a délku 1000m.
Moderní dvoumístné vleky vám zaručí lyžování bez front během celé sezóny. O víkendu můžete využít nabídky nočního lyžování pod umělým osvětlením.
V letním období je Petříkov výchozím bodem pro pěší túry na Paprsek, Návrší a Kralický Sněžník nebo na druhou stranu na vrchol Smrku a hřeben Rychlebských hor.


Nahoru