Vybírejte z nabídky 30 834 nemovitostí od 432 realitních kanceláří
Zpět na přehled novostaveb

Ecocity Malešice, Praha 10

Praha 10 (okres Praha 10)

01.11.2011

31.12.2013

31.12.2013

56

0 m2

0 m2

3 939 670 Kč

10 388 000 Kč

Prodejce

Nemovitost nabízí

JRD s.r.o.

Korunní 810/104, Praha 10

Stránky projektu

Zobrazit kontakt na RK

Unikátní bytový projekt Ecocity Malešice je dalším novým projektem úspešného developera společnosti JRD, realizovaný v energeticky pasivním standardu s neobyčejným technickým vybavením.
Energeticky pasivní byty v projektu Ecocity Malešice jsou pravou volbou pro klienty, kteří chtějí opravdu kvalitně bydlet v širším centru Prahy, přesto v přírodě tvořené malešickým parkem a lesem. Z klidu domova se dostanete za pár minut na vinohradskou Floru, nebo do 15 minut až do úplného historického centra. Bydlení v Ecocity Malešice je volbou budoucnosti, s přínosem nejen nízkých nákladů, ale zejména zdravého prostředí s nižší prašností, hlučností a optimalizovanou vlhkostí. Nesporným bonusem projektu je šetrnost k životnímu prostředí, kdy takto kvalitní a moderní domov zatěžuje až devětkrát méně životní prostředí, než běžné residenční výstavby. Proejkt Ecocity Malešice bude realizován ve dvou etapách, první etapa obsahuje 44 bytů, druhá etapa s více jak ročním zpožděním pak 66 bytů. Každý dům obsahuje 22 bytů v pěti podlažích, přičemž na patře máte pouze čtyři byty, v posledním ustupujícím podlaží jsou byty dva s velkými terasami a výhledy na Prahu. Domy stojí na dvou podzemních podlažích s nadstandardním počtem parkovacích stání, velkými sklepy a technickým zázemím. Zahájení stavby první etapy je plánováno na druhou polovinu roku 2012, dokončení koncem roku 2013.
Projekt EcoCity se nachází v klidné městské části Malešice, situované v širším centru Prahy. Bytové domy jsou zasazeny do úžasně klidného prostředí mezi lesem a Malešickým parkem. Lokalita disponuje komplexní infrastrukturou, v blízkém okolí se nachází úřady, poliklinika, řada škol a mateřských školek pro Vaše děti, restaurace, obchody a hlavně opravdová příroda. Malešice patří mezi stále se rozvíjející pražské čtvrtě, ve kterých nemáte pocit velkoměsta. Je zde příjemně vyvážen poměr mezi přírodou a výhodami života ve městě.


Nahoru