Pronájem bytu 2+kk, 50m2, Praha 5 - Smíchov
Makléř: Bc. Chotinskij Igor
Telefon: 773 654 ...
E-mail: info@sma ...
Zobrazit celý kontaktTelefon: 773 654 888
E-mail: info@smartrelo.cz
pronájem
U Santošky
Usantsosky155
29.04.2026
2 (dům má 4 podlaží)
osobní
50 m2
50 m2
G - Mimořádně nehospodárná
Makléř: Bc. Chotinskij Igor
Telefon: 773 654 ...
E-mail: info@sma ...
Zobrazit celý kontaktTelefon: 773 654 888
E-mail: info@smartrelo.cz
Nemovitost nabízí
Smart Relo s.r.o.
Krakovská 1695/21, 11000 Praha 1
Zobrazit kontakt na RK
ID: USantosky155 Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený byt v ulici U Santošky. Byt se nachází 5 minut od stanice metra Anděl a obchodního centra Nový Smíchov. K dispozici nájemce je zahrada s terasou a pergolou ve vnitrobloku. Byt je k nastěhování Ihned Cena: 18990 Kč/měsíc Poplatky: 3 510 Kč/měsíc/1os včetně vody, internetu a topení + elektřina se přepisuje, další osoba 1500 Kč Kauce: 40 000 Kč Provize agentury: 22 500 Kč Celková částka při nastěhování: 90 000 Kč Volejte, pište: Viber, WhatsApp, Telegram Při telefonování prosím sdělte ID číslo bytu.
Pronájem zařízeného bytu 2+kk - ul. Jinonická, Rezidence Božínka
GLJ Partners nabízí k dlouhodobému pronájmu světlý byt 2+kk s terasou ve 2. nadzemním podlaží rezidence Božínka v Praze 5 - Košíře. D: G1188…
Pronájem bytu 2+kk s lodžií a komorou, případně s garážovým stáním na Praze 8 - Karlín
Pronájem prostorného, doposud velmi málo bydleného a šetrně užívaného bytu v novostavbě na Praze 8 - Karlín, v projektu Port Karolína. Byt je šikovně…