Vybírejte z nabídky 36 677 nemovitostí od 516 realitních kanceláří
mobilní menu

Inzerce pro RK


Přihlášení do klientské části DomyBytyPozemky.cz

    Nemám přihlašovací údaje

Zde se můžete přihlásit do klientské části, kde můžete editovat údaje o Vaší rk. Pokud přístupové údaje nemáte, kontaktujte svého obchodníka nebo pošlete mail na info@dbp.cz, popřípadě volejte 733 530 920.

Po přihlášení do klientské části se v sekci "inzerce" dozvíte, jaké služby náš portál nabízí a můžete si služby objednat.

V případě, že máte zájem o inzerci, rádi Vám sdělíme bližší informace. 

10 důvodů proč inzerovat na Domybytypozemky.cz

 1. Stabilní realitní portál

  DomyBytyPozemky.cz působí na realitním trhu přes 20 let. I přes veškeré nástrahy realitního trhu a různých omezení si portál drží své místo.

 2. Inzerce neomezeného množství nabídek

  Inzerovat můžete veškerou svou nabídku bez jakéhokoliv omezení.

 3. Export na více portálů - provozujeme 42 regionálních domén

  Každý kraj má své 3 domény, podle typu nabídky a místa se Vaše zakázky exportují na vybranou regionální doménu. Pokud tedy budete mít zakázky například z Prahy, tak se daný inzerát přeexportuje na domény: www.byty-vpraze.cz, www.domy-vpraze.cz a www.pozemky-vpraze.cz

 4. Perfektní topování

  Realitní nabídky se topují podle toho, co klient vyhledává. Zakoupením si zablokujete pevné pozice na první straně vyhledávaných nemovitostí. Topujete tím celou nabídku.

 5. Vaše logo ve Vašem městě nebo kraji

  Zakoupením těchto zvýhodnění získáte prostor pro Vaše logo na první stránce vyhledávaných nemovitostí. U loga se zobrazuje inzerát z Vaší nabídky. Proklikem na logo se klient dostane přímo k Vám na stránky.

 6. Napojení na nejpoužívanější realitní programy

  Spolupracujeme téměř se všemi realitními softwary – Igluu, RealMan, E-brana, Estatix, iRest, SoftReal, Reego , indexRealtor, PolyWeb, Poski, Urbium, Reals.

 7. Dobrá cena a lidský přístup

  Nabídku a ceny se snažíme přizpůsobit pro realitní kanceláře všech velikostí a zaměření.

 8. Klientská část pro realitní kanceláře

  Administrace nabízí přehledně všechny statistiky, které umí náš portál zaznamenat, také zde můžete spravovat své kontaktní údaje a naleznete v ní přehled všech služeb, co náš portál nabízí.

 9. Propagace na Google, Seznamu, Facebooku

  Pro portál a jeho návštěvnost děláme maximum toho, co si můžeme dovolit. V dnešní době je pro nás samozřejmostí podpora na hlavních vyhledávačích jako je Google, Seznam a Facebook.

 10. Developerské projekty

  Náš realitní portál má vlastní sekci pro developerské projekty, kde klient přehledně nalezne všechny novostavby od spolupracujících kanceláří.