Vybírejte z nabídky 39 174 nemovitostí od 770 realitních kanceláří
lupa mobilní menu
Přehled nemovitostí: pronájem byty > 1+kk > Brno Zpět na přehled nabídek

Pronájem bytu 1+kk 28 m, Brno - Zábrdovice

foto02_11494198_wc5c4.jpg foto02_11494198_1jgtnc.jpg foto02_11494198_hnc80.jpg foto02_11494198_16acjw.jpg foto02_11494198_38ecs.jpg foto02_11494198_o5fm4.jpg Aktivní
Prodejce

Makléř: Barbora Hálková

Telefon: 608 658 ...

E-mail: halkova@ ...

Zobrazit celý kontakt

pronájem

Brno (okres Brno-město)

Příkop

Byty, Byt 1+kk, garsonka

02566

13.05.2026

5 (dům má 0 podlaží)

osobní

neuvedeno

neuvedeno

G - Mimořádně nehospodárná

Cena: 11540 CZK / objekt / měsíc
Poznámka k ceně: energie 3.460 Kč + kauce a provize 1
Prodejce

Makléř: Barbora Hálková

Telefon: 608 658 ...

E-mail: halkova@ ...

Zobrazit celý kontakt
Poslat dotaz k nabídce
Zásady používání osobních údajů

Nemovitost nabízí

/images/img-no-foto-small.png

HOME Hunters, s.r.o.

Rašínova 692/4, Brno

www.homehunters.cz

Zobrazit kontakt na RK

Zobrazit všechny nabídky RK

Částečně zařízená garsonka hned u centra v budově IBC u parku Koliště u Janáčkova divadla Garsonka se nachází v 6. patře multifunkčního domu IBC s 24-h recepcí s veškerými službami od obchodů, restaurací, kaváren, bankomatu, lékárny až po poštu. Výhodou je vstup do domu i přes lávku, kde se vnitřními prostory budovy dostanete za cca 5 minut do parku Koliště u Janáčkova divadla. Kromě toho je zde možné pronajmout si parkovací stání v podzemních garážích, kde najdete i benzínovou stanici a autoservis. Nejbližší zastávka tramvají 3, 5 a 9 + bus 67 - Náměstí 28.října. Byt o celkové ploše 28 m2 je tvořen předsíní s velkou šatní skříní, koupelnou se sprchovým koutem a WC a pokojem s kuchyňským koutem (lednice a dvouplotýnka). Okna jsou orientovaná do vnitrobloku, takže vás nebude rušit hluk z ulice. Bydlení vhodné ideálně pro 1-2 osoby. Majitelé preferují nekuřáky bez zvířat. Byt je k nastěhování od 1.7.2026. Nájemné činí 11.540 Kč + 3.460 Kč energie a služby, celkem tedy 15.000 Kč + kauce 15.000 Kč + provize 18.150 Kč (vč. DPH). Pro více informací nebo prohlídku mě kontaktujte telefonicky nebo mi do e-mailu napište něco o sobě.

Pronájem bytu 1+kk Brno-město, Zábrdovice na Eurobydleni.cz

Nahoru