Vybírejte z nabídky 23 304 nemovitostí od 426 realitních kanceláří
Zpět na přehled novostaveb

Bydlení Nové Čelákovice, Čelákovice

Čelákovice (okres Praha 1)

Prodejce

Nemovitost nabízí

RÁJ NEMOVITOSTÍ s.r.o.

Jičínská 2285/4, 13000 Praha - Vinohrady

Stránky projektu

Zobrazit kontakt na RK

NOVÉ ČELÁKOVICE jsou novým bytovým projektem v atraktivní lokalitě nově rekonstruovaného náměstí, cca 15 min. od metra Č.Most. Projekt osloví všechny, kteří chtějí bydlet levně a přitom téměř v Praze.

V bytovém projektu Nové Čelákovice je umístěno 93 bytových jednotek v 6 nadzemních podlažích. Většinu bytů tvoří dispozice 2+1, dále jsou zde byty 3+1 a 1+kk. Každý z bytů má samostatné lodžie. Všechny byty jsou nabízeny ve standardním provedení splň...
Celý popis

V bytovém projektu Nové Čelákovice je umístěno 93 bytových jednotek v 6 nadzemních podlažích. Většinu bytů tvoří dispozice 2+1, dále jsou zde byty 3+1 a 1+kk. Každý z bytů má samostatné lodžie. Všechny byty jsou nabízeny ve standardním provedení splňujícím podmínky moderního bydlení, prohlédnout si můžete i vzorový byt. V objektu vzniká kočárkárna a kolárna, nabízíme i možnost pronajmout si sklepní kóje. Dispozice bytů umožňují pohodlné bydlení jak pro mladé lidi, tak pro seniory, případně i pro rodiny s dětmi. Nové Bydlení v Čelákovicích je výborným řešením nejen pro vlastní bydlení, ale i dobrou investiční příležitostí.


Nahoru