Vybírejte z nabídky 36 661 nemovitostí od 514 realitních kanceláří
mobilní menu
Zpět na přehled novostaveb

Krásný svět Beroun, Beroun

Beroun (okres Beroun)

25.11.2011

01.12.2012

01.12.2012

Prodejce

Nemovitost nabízí

homesweethome.cz, s.r.o.

Politických vězňů 1511/5, 11000 Praha - Nové Město

Stránky projektu

Zobrazit kontakt na RK

Ojedinělý bytový projekt na území Česka. Projekt Krásný svět v Berouně je pokračováním rozvoje Golf Resortu Beroun, který zaujme na první pohled.

Součástí projektu bude vybudovaný park ve vnitrobloku bytových domů, tenisový kurt, universální venkovní hrací hřiště, dětský park s lanovou dráhou, autobusová zastávka, minimarket se smíšeným zbožím, babysitting. V rámci celého areálu je k dispozici...
Celý popis

Součástí projektu bude vybudovaný park ve vnitrobloku bytových domů, tenisový kurt, universální venkovní hrací hřiště, dětský park s lanovou dráhou, autobusová zastávka, minimarket se smíšeným zbožím, babysitting. V rámci celého areálu je k dispozici Fitness a Wellness s perličkovými lázněmi, saunou, masážemi a venkovním bazénem, dále projekt nabízí středomořskou restauraci. V ceně bytů je možnost výběru z pěti designových řešení vnitřního vybavení zařizovacích předmětů, povrchů, obkladů, podlah a dveří. Projekt Krásný Svět je ideálním místem pro rodiny, kde si každý člen najde pro sebe přesně to, co mu vyhovuje. Součástí projektu bude vybudovaný park ve vnitrobloku bytových domů, tenisový kurt, universální venkovní hrací hřiště, dětský park s lanovou dráhou, autobusová zastávka, minimarket se smíšeným zbožím, babysitting.V rámci celého areálu je k dispozici Fitness a Wellness s perličkovými lázněmi, saunou, masážemi a venkovním bazénem a středomořskou restauraci. V ceně bytů je možnost výběru z pěti designových řešení vnitřního vybavení zařizovacích předmětů, povrchů, obkladů, podlah a dveří.


Nahoru