Vybírejte z nabídky 23 818 nemovitostí od 426 realitních kanceláří
Zpět na přehled novostaveb

Rezidence Sacre Coeur 2, Praha - Hřebenky

Praha - Hřebenky (okres Praha 5)

85

33 m2

255 m2

2 990 000 Kč

33 890 000 Kč

Prodejce

Nemovitost nabízí

SATPO management, s.r.o.

Holečkova 3331/35, Praha 5

Stránky projektu

Zobrazit kontakt na RK

Prémiové bydlení v Rezidenci SACRE COEUR ocení milovníci Prahy a lidé s láskou k romantice. Byty na vnějším obvodu budovy nabízí překrásné výhledy na panorama města, přičemž většina z nich má terasy, balkony nebo malé předzahrádky s dostatkem slunce, ale i soukromí.

Bydlení v centru Prahy a v těsné blízkosti parků Sacre Coeur a Kinského zahrady ocení především milovníci historického centra Prahy a lidé s vysokými požadavky na bydlení a kvalitu v atraktivní rezidenční pražské čtvrti Hřebenky. Úžasné výhledy, kvalita srovnatelná s nejvyššími světovými standardy, nadčasová a vzdušná architektura, funkčnost v každém ohledu, ochrana vašeho soukromí. To vše nabízí "poklad mezi byty", Rezidence Sacre Coeur2.
Výhledy na panorama města nabízí terasy, balkóny nebo malé předzahrádky s dostatečným slunečním svitem a pocitem soukromí. V osmi nadzemních podlažích nabízíme limitovanou nabídku exkluzivních penthousů, vzdušné lofty a velmi kvalitní apartmány s dispozicí od 1+kk až do 6+kk. Prostorné dva komerční prostory jsou určeny pro kavárnu a gurmánský obchod. Každý byt je řešen individuálně, s velkým důrazem na celkovou koncepci, detail a vynikající dispoziční řešení. Ve většině jednotek jsou jako standard navrženy dvě koupelny. V
podzemních podlažích domu je umístěno dostatečné množství parkovacích stání, za zmínku stojí i praktické sklepní prostory. Rezidence SACRE COEUR2 je řešena velkoryse ve všech směrech. Použité materiály splňují nejvyšší standardy a respektují poslední architektonické trendy. Velmi kvalitní vybavení představují například dřevěné dvouvrstvé lepené podlahy, celoplošné podlahové vytápění, klimatizace, francouzská okna s nulovým parapetem, skleněné interiérové zábradlí či koupelny od světového výrobce Villeroy & Boch. O bezpečnost a pohodlí se postará 24hodinová centrální recepce a kamerový systém, jež monitoruje veřejně přístupné prostory a podzemní garáže.
Architektonické ztvárnění Rezidence je citlivé k okolní zástavbě, působí velmi elegantně a čisté linie fasády citlivě dotvoří okolí.

Rezidence SACRE COEUR disponuje výbornou dostupností a občanskou vybaveností.
Křižovatka Anděl je v pěší dostupnosti, na nákupy i za zábavou můžete vyrazit do obchodního centra Nový Smíchov a na příjemné procházky zelení až na Malou Stranou či do blízké Kinského zahrady.

Rezidence SACRE COEUR2 je skutečně mimořádné místo pro život.

Individuální přístup ke klientovi, maximální vstřícnost a komplexní servis spojený s pořízením a financováním bytu jsou nedílnou součástí naší nabídky. Náš obchodní tým SATPO je profesionálním a zkušeným rádcem při výběru nového bydlení.

Více informací: www.satpo.cz


Nahoru