Vybírejte z nabídky 23 503 nemovitostí od 424 realitních kanceláří
Zpět na přehled novostaveb

U Kavalerie - moderní bydlení bez kompromisů, Olomouc

Olomouc (okres Olomouc)

Prodejce

Nemovitost nabízí

EUROGEMA CZ, a.s.

Blanická 917/19, 772 00 Olomouc

Stránky projektu

Zobrazit kontakt na RK

Olomoucká stavební a developerská společnost EUROGEMA CZ, a.s. připravila prostřednictvím své dceřiné společnosti EG CITY s.r.o. výstavbu nového moderního polyfunkčního domu. Dům o sedmi nadzemních podlažích nedaleko centra Olomouce se bude sestávat z 56 bytových a 11 nebytových jednotek.

Projekt se nachází na Nezvalově ulici, v těsné blízkosti centra Olomouce, čímž je zaručena výborná občanská vybavenost. Díky blízkosti vlakového nádraží, tramvajové trasy a vnitřního silničního obchvatu je dobrá i dopravní obslužnost. Z budoucích záměrů v sousedství projektu je nutné zmínit realizaci parku s lávkou pro pěší podél toku řeky Moravy, který má být vybudován v rámci protipovodňových opatření.

Výstavba projektu U Kavalerie započne v polovině roku 2012, klientům nabízí bytové jednotky 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk a to ve výměře od 29 do 120 m2. Všechny byty mají terasu či balkon, ke každému náleží sklepní kóje. Samozřejmostí je možnost individuálních klientských změn jak v dispozicích, tak ve vybavenosti a také možnost dokoupení garážového stání v 1PP a 1NP.

V 1.NP a 2.NP se nacházejí i nebytové jednotky, které jsou přístupné buď přímo z ulice (komerční prostory v 1.NP) nebo skrze samostatný vstupní portál (komerční prostory v 2.NP). Nebytové prostory mají od 41 do 178 m2 a nabízejí komerční využití od kanceláří, prodejen až po lékařské ordinace. I zde je developer připraven přizpůsobit finální řešení komerčních jednotek dle individuálních přání klienta.


Nahoru