Vybírejte z nabídky 36 704 nemovitostí od 516 realitních kanceláří
mobilní menu
Zpět na přehled novostaveb

Komerční a obytný objekt Kuřim, Kuřim

Kuřim (okres Brno-venkov)

01.06.2014

25

<span class="castka">1847000</span> CZK

Prodejce

Nemovitost nabízí

FIEDLER REALITY s.r.o.

Charvatská 8, Brno

Stránky projektu

Zobrazit kontakt na RK

Pětipodlažní polyfunkční dům s výtahem bude postaven v těsné blízkosti centra Kuřimi na křižovatce ulic Tyršova a Brněnská. Kuřim leží na hlavní silnici spojující Brno a Tišnov. Díky dopravnímu systému IDS JMK je výborně dostupná vlakem i autobusem z obou měst.

V domě je navrženo 25 bytových jednotek a 7 nebytových jednotek. V 1.NP se nachází hlavní vstup se schodišťovým prostorem, zbylou část tohoto podlaží zaujímají komerční prostory se samostatnými vstupy (kavárna, banka, obchod). Druhé, třetí a čtvrté podlaží má stejnou dispozici se sedmi bytovými jednotkami a jednou kancelářskou jednotkou. Páté nadzemní podlaží se čtyřmi bytovými jednotkami a jednou kancelářskou jednotkou je oproti ostatním podlažím půdorysně ustupující. Součástí každého bytu bude sklepní kóje z pevného neprůhledného materiálu na příslušném podlaží. Všechny byty mají navrženy balkony, případně terasy.

Parkování bude řešeno formou pronájmu na nově vybudovaných venkovních parkovacích stáních, v bezprostřední blízkosti domu.

Ceny bytů od 1.847 000,-kč

Na financování lze využít hypoteční úvěr, příp. úvěr ze stavebního spoření, jednotku lze použít jako zástavu úvěru. Z vlastních zdrojů je nutné uhradit minimálně první zálohu ve výši 100.000,- Kč.

Zahájení výstavby: 2/2013

Dokončení výstavby: 6/2014


Nahoru