Vybírejte z nabídky 23 613 nemovitostí od 424 realitních kanceláří
Zpět na přehled novostaveb

developerské projekty Královo Pole, Brno-Královo pole

Brno-Královo pole (okres Brno-město)

01.04.2012

30.11.2009

29

45 m2

90 m2

2 213 000 Kč

Prodejce

Nemovitost nabízí

FIEDLER REALITY s.r.o.

Charvatská 8, Brno

Stránky projektu

Zobrazit kontakt na RK

Bytový dům Rostislav je umístěn v řadové zástavbě domů na Rostislavově náměstí v Brně Králově Poli. Dům byl dokončen a kolaudován v roce 2009. Všechny jednotky zůstaly ve vlastnictví developera a k prodeji jsou nabízeny od dubna 2012.

Dům je šestipodlažní se dvěma výškovými úrovněmi ? uliční a dvorní, s orientací bytů vůči světovým stranám východ ? západ. V 1. NP je umístěna jedna obchodní jednotka s výkladci a vstupem z ulice, dále potom vstupní prostor, parkovací hala, ve které je 33 zakladačových parkovacích stání, sklepy a sklepní boxy, místnost pro uložení komunálního odpadu. Ve 2.NP ? 6.NP je umístěno 29 bytových jednotek v dispozičním řešení 1+kk až 3+kk s výměrou od 45,6m2 do 90,2m2. K bytovým jednotkám ve 2. NP, které jsou orientovány do dvorního traktu, náleží velké terasy, většina ostatních bytů má balkon nebo lodžii.

Propojení jednotlivých podlaží zajišťuje dvouramenné schodiště doplněné o výtah, který obsluhuje i podlaží s parkovací halou. K bytům lze samostatně přikoupit spoluvlastnický podíl na parkovací hale s vymezeným parkovacím stáním na zakladači, samostatný sklep, případně sklepní box.

Jednotky jsou nabízeny k prodeji do OV včetně spoluvlastnického podílu na společných částech domu a spoluvlastnického podílu na zastavěném pozemku. Součástí kupní ceny je i kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů a standardní provedení bytu, jehož bližší specifikaci naleznete v sekci Standardní provedení jednotek.

Ceny bytů od 2.213 000,-kč

Na úhradu části kupní ceny lze využít hypoteční úvěr, případně úvěr ze stavebního spoření, kdy předmětem zástavy může být daná jednotka.

Bytový dům se nachází v klidné části Králova Pole s dobrou občanskou vybaveností, s výbornou dostupností MHD a vlakového nádraží v Králově Poli.

Seznámení s nabídkou na adrese: http://www.youtube.com/watch?v=i1NW1ZQeNkY


Nahoru