Vybírejte z nabídky 30 199 nemovitostí od 461 realitních kanceláří
Zpět na přehled novostaveb

Bytový dům POD CHVALOVKOU, Brno-Bystrc

Brno-Bystrc (okres Brno-venkov)

1 075 439 Kč

Prodejce

Nemovitost nabízí

FIEDLER REALITY s.r.o.

Charvatská 8, Brno

Stránky projektu

Zobrazit kontakt na RK

Projekt Brno - POD CHVALOVKOU je součástí známější lokality Kamechy. Nový bytový komplex navazuje na starší zástavbu sídliště Brno - Bystrc. Umístěn je ve velmi atraktivní lokalitě v severozápadní části Brna, v rekreační oblasti města nedaleko od Brněnské přehrady.

Díky svému umístění v krásné okolní přírodě v blízkosti lesů patří toto místo k nejvyhledávanějším brněnským lokalitám. Bydlení v přírodě se spoustou možností vycházek - okolní lesy, Brněnská přehrada, hrad Veveří, rybník v Žebětíně apod. připomíná bydlení na vesnici za současného komfortu dosahu města.

Projekt bytového domu

Projekt je dílem ateliéru Ing. arch. Ladislava Müllera.

Pro tuto lokalitu jsou typické nižší stavby, které zaujmou jak svojí barevností, tak celkovou koncepcí, která klade důraz na včlenění do přírody. Tomu odpovídá využití přírodní svažitosti terénu k vytvoření terasových skoků. V plánu je i vytvoření prostor pro drobné podnikání a služby. Nový komplex bude nabízet bydlení v bytech 1+kk až 5+kk v maximálně pětipodlažních domech. Téměř ke každému bytu bude náležet lodžie, balkon nebo terasa, k dispozici bude dostatek parkovacích míst jednak v suterénu domu, jednak na venkovních plochách a také sklepní kóje.

Bytové jednotky jsou nabízeny k prodeji do osobního vlastnictví s příslušným spoluvlastnickým podílem na společných částech a zastavěném pozemku.

Ceny bytů od 1.075 439,-kč.

Seznámení s nabídkou výstavby na adrese: http://www.youtube.com/watch?v=N9C_VeFpM0E


Nahoru