Vybírejte z nabídky 35 870 nemovitostí od 469 realitních kanceláří
mobilní menu
Zpět na přehled novostaveb

DP Brno Útěchov - Mechová, Brno

Brno (okres Brno-město)

15

30 m2

67 m2

Prodejce

Nemovitost nabízí

FIEDLER REALITY s.r.o.

Charvatská 8, Brno

Stránky projektu

Zobrazit kontakt na RK

Projekt Mechová- výstavba bytů v pěti rodinných domech vytvářejících bytový komplex v brněnské městské části Útěchov se nachází na okraji obce v bezprostřední blízkosti lesa, nedaleko nově postavených rodinných domů.

V nově vzniklé moderní cihlové kruhové stavbě, která bude dominantou lokality díky svému tvaru, vznikne 15 bytových jednotek. Neobvyklým uspořádáním bytů dojde k maximálnímu zajištění soukromí v bytech a příjemného výhledu z oken, lodžií a teras.

Třípodlažní bytový komplex rozdělený do pěti sekcí A-E je architektonicky velice zajímavě řešený. V každé sekci jsou tři byty (jeden byt na podlaží), dispozičně řešené jako 1+kk, 2+kk nebo 3+kk o různých podlahových plochách v rozmezí od 30m2 ? 67m2. Většina bytů má terasu nebo lodžii, některé dokonce obojí. Propojení jednotlivých podlaží zajišťuje tříramenné schodiště.

V areálu je celkem 19 venkovních parkovacích stání. Volba konkrétního místa je ponechána na klientovi.

Pozemky bezprostředně navazující na bytový dům Mechová budou upraveny pro příjezdovou komunikaci, parkování a rekreaci se zelení.

Kupní cena zahrnuje standardní provedení jednotky s možností dokončení dle konkrétních požadavků klienta a dle podmínek stanovených pro vícepráce.

Jednotky jsou nabízeny k prodeji do OV včetně spoluvlastnického podílu na společných částech domu a spoluvlastnického podílu na zastavěném pozemku. Součástí kupní ceny je vybavení koupelny a toalety, jehož bližší specifikaci naleznete v sekci Standardní provedení jednotek.

Na úhradu části kupní ceny lze využít hypoteční úvěr, případně úvěr ze stavebního spoření, kdy předmětem zástavy může být daná jednotka.

Zahájení výstavby: 11/2013


Nahoru