Vybírejte z nabídky 36 815 nemovitostí od 472 realitních kanceláří
mobilní menu
Zpět na přehled novostaveb

DP Bytový dům KAMECHY, Brno

Brno (okres Brno-město)

Prodejce

Nemovitost nabízí

FIEDLER REALITY s.r.o.

Charvatská 8, Brno

Stránky projektu

Zobrazit kontakt na RK

Bytový dům KAMECHY

Projekt Brno - Kamechy navazuje na starší zástavbu sídliště Brno - Bystrc. Umístěn je ve velmi atraktivní lokalitě v severozápadní části Brna, v rekreační oblasti města nedaleko od Brněnské přehrady.

Díky svému umístění v krásné okolní přírodě v blízkosti lesů patří toto místo k nejvyhledávanějším brněnským lokalitám. Bydlení v přírodě se spoustou možností vycházek ? okolní lesy, Brněnská přehrada, hrad Veveří, rybník v Žebětíně apod. připomíná bydlení na vesnici za současného komfortu dosahu města.

Projekt bytového domu

Projekt je dílem ateliéru Ing. arch. Ladislava Müllera.

Pro tuto lokalitu jsou typické nižší stavby, které zaujmou jak svojí barevností, tak celkovou koncepcí, která klade důraz na včlenění do přírody. Tomu odpovídá využití přírodní svažitosti terénu k vytvoření terasových skoků. Nový komplex bude nabízet bydlení v bytech 1+kk až 5+kk v maximálně pětipodlažních domech. Téměř ke každému bytu bude náležet lodžie, balkon nebo terasa, k dispozici bude dostatek parkovacích míst jednak v suterénu domu, jednak na venkovních plochách a také sklepní kóje.

Bytové jednotky jsou nabízeny k prodeji do osobního vlastnictví s příslušným spoluvlastnickým podílem na společných částech a zastavěném pozemku.


Nahoru