Vybírejte z nabídky 32 976 nemovitostí od 430 realitních kanceláří
Zpět na přehled novostaveb

Slavonínské zahrady - nové byty Olomouc, Olomouc

Olomouc (okres Olomouc)

17.07.2016

01.12.2017

01.03.2018

48

36 m2

73 m2

1 600 000 Kč

4 000 000 Kč

Prodejce

Nemovitost nabízí

DACHI s.r.o.

Ztracená 268/34, Olomouc

Stránky projektu

Zobrazit kontakt na RK

Nové byty ve Slavoníně

Realitní kancelář Dachi Vám nabízí prodej cenově dostupných bytů 1+kk až 3+kk s možností slučování bytů v případě potřeby větší dispozice. Byty se nachází ve velmi žádané a klidné lokalitě k bydlení v ulici Slavonínská v klidné městské části Olomouc-Povel.

Proč si vybrat Slavonínské zahrady:
- klidná lokalita
- parkování bez problémů
- vynikající dopravní dostupnost
- prostorné terasy
- návrh bytu podle Vašich představ

Výjimečnost nových bytů ve Slavoníně charakterizují prostorné terasy, předzahrádky a balkóny, francouzská okna, krásný výhled na Slavonín a přírodní rybník Hamrys, výborné parkování, bezbariérový přístup, moderní výtah a především skvělá dopravní dostupnost, výborná občanská vybavenost v dosahu a rychlý příjezd na dálnici. Byty jsou orientovány na všechny světové strany. Možnost výběru plochy bytu a plochy slunných teras, podlaží umístění bytu, změny dispozic a půdorysu bytu. Využijte příležitosti nechat si navrhnout a postavit byt dle Vašich přání a představ, včetně úpravy designu.

K bytu je možno dokoupit komfortní příslušenství: sklep, venkovní či vnitřní parkovací stání. Standardní vybavení splňuje požadavky moderního bydlení (plovoucí podlaha, obložkové zárubně, moderní keramické obklady, francouzská okna, atd. - vše dle vlastního výběru).

Termín zahájení výstavby Slavonínských zahrad je léto 2016. Klientům nabízíme možnost kompletního návrhu a řešení interiéru vybraného bytu přímo na míru a pomůžeme Vám i s vyhledáním nejvýhodnějšího hypotečního financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.


Nahoru