Vybírejte z nabídky 37 341 nemovitostí od 516 realitních kanceláří
mobilní menu
Zpět na přehled novostaveb

„Hanácká Krajina“, Týneček

Týneček (okres Olomouc)

16

0 m2

0 m2

cena v RK

cena v RK

Prodejce

Nemovitost nabízí

Dachi

Ztracená 34, Olomouc

Zobrazit kontakt na RK

Unikátní developerský projekt na Hané představuje ulici 16 bytů. Za atikami domů, lemovanými obrysem hanácké krajiny, naleznete na ploše 85 m2 velkorysé byty 3+kk s ložnicí, velkým dětským pokojem a terasou se zahradou. Do bytů se promítá to nejlepší z rodinných domů: vlastní zahrada, vlastní parkovací stání, vlastní vchod, nízkoenergetická až pasivní náročnost a vlastní fotovoltaická elektrárna pro ohřev teplé vody, komfort bydlení bez sousedů nad hlavou a velikost jednotlivých místností jako u rodinných domů. Zároveň tento projekt nabízí to nejlepší z bytů: plochu a uspořádání. Navíc zahrnuje společnou péči o dům a zahradu, protože tu najdete například společný zahradní domek se sdílenou sekačkou a nářadím pro péči o zahradu či společný zavlažovací systém.

LOKALITA PRO AKTIVNÍ ŽIVOT
Týneček je olomoucká část, kterou najdete na kraji Olomouce, ve směru města Šternberk. Nabízí výbornou dostupnost oblíbených lokalit, jako jsou Svatý kopeček, zoo, ale také přilehlá příroda. Týneček je napojený na významnou cyklostezku, kterou se dostanete na všechny směry (do města, i do přírody). Leží asi 4 km od Litovelského Pomoraví a na druhé straně se rozprostírá Přírodní park Údolí Bystřice obklopený nádhernými kopci. Nedaleko se nachází i vnitrostátní Letiště Bohuňovice. Samozřejmostí je napojení na MHD.

DISPOZICE BYTŮ
Za vstupem do přízemí dvoupodlažního bytu se nachází dostatečné prostorné zádveří pro umístění botníku a věšáku. Nespornou výhodou je vestavěný kumbál, spíž a WC dostupné hned z chodby. Z chodby se dostanete do velkého obývacího pokoje propojeného s kuchyňským koutem a jídelnou. Do druhého patra vystoupáte po schodišti od vstupních dveří. Z chodby je přístupná ložnice a prostorný dětský pokoj, který mohou obývat minimálně dvě děti. Samozřejmostí je koupelna s vanou a WC. Ke každému bytu náleží jedno parkovací stání, užívání vymezeného pozemku a společné využívání zahradní techniky včetně společného zavlažovacího systému.

STANDARDNÍ VYBAVENÍ BYTŮ
Byty jsou postaveny z nadstandardních materiálů a moderními technologiemi. Dostatek světla z velkých prosklených ploch, zároveň tepelná pohoda díky jedinečné izolaci, ticho, které neruší ani zvuk zvenčí, ani rezonování uvnitř, čerstvý vzduch zajištěný řízeným větráním a bezpečí před deštěm, bouřkou, bleskem či požárem. Dřevo bereme jako obnovitelný zdroj materiálu, což je naším hlavním a zásadním kritériem. Technologie vychází z principů a fyzikálních zákonů prověřených staletími. Zakládá si na uceleném funkčním celku produktů renomovaných značek a na důkladném řemeslném zpracování.
Byty jsou postaveny technologií Triftybuild. Konstrukčním prvkem je dřevěný hranol, jehož výroba je pečlivá a eliminuje negativní stránky dřeva. V technologii Triftybuild tvoří vnější vrstvu dřevovláknitá deska. Její izolační vlastnosti z ní dělají součást obálky, která utváří vnitřní tepelný komfort. Dřevovláknitá deska je skvělý deskový materiál, který je otevřený pro páru, ale uzavřený pro vodu v kapalné podobě. Jako tepelný a zvukový izolant je zvolena celulóza, v případě Thriftybuild takzvaná foukaná celulóza. Jedná se o recyklovaný materiál v podobě celulózových vláken. Měrná tepelná kapacita celulózy je několikanásobně vyšší, než u minerálních materiálů. Stěnová konstrukce je navržena tak, aby staticky vyhověla přenosům sila a tlaků, aby prostorově vyztužila konstrukci a aby byla připravena pro zavěšení těžkých předmětů. OSB desky použité v technologii Thriftybuild mají difuzní odpor tak vysoký, aby splňovaly požadavky na parotěsnost a vzduchotěsnost obálky.


Nahoru