Vybírejte z nabídky 36 780 nemovitostí od 514 realitních kanceláří
mobilní menu
Zpět na přehled novostaveb

Rodinné domy Olomouc, Týneček

Týneček (okres Olomouc)

0

95 m2

150 m2

cena v RK

cena v RK

Prodejce

Nemovitost nabízí

Dachi

Ztracená 34, Olomouc

Stránky projektu

Zobrazit kontakt na RK

Dachi Vám nabízí rezidenční projekt souboru moderních nízkoenergetických rodinných domů. Domy jsou situovány v olomoucké městské části Týneček a nabízí komfortní a klidné bydlení. Soubor bude tvořen 24 nízkoenergetickými rodinnými domy, ideálně orientovanými na východ/západ.
K prodeji jsou 3 typy rodinných domů, přízemní nebo patrové o dispozicích 4-5+kk o podlahové ploše (95 – 150 m2), s jednou nebo dvěma koupelnami, garáží pro jedno nebo dvě auta a venkovními parkovacími stáními. Domy budou umístěny na pozemcích o velikosti 449 – 617 m2.

- nízkoenergetický standard
- domy z cihlových bloků Porotherm
- dispozice 4 – 5 + kk (95 – 150 m2)
- možné úpravy – krby, klima, pergoly
- kompletní občanská vybavenost
- napojení na cyklostezky

Domy jsou koncipovány v nízkoenergetickém standardu s důrazem na ekologické a tradiční postupy výstavby. Domy budou postaveny z broušených cihelných bloků Porotherm Profi 300 mm. Vnější plášť domu bude uzavřen tepelně-izolačním polystyrenem EPS v tloušťce 150 mm a omítkou. Všechny jednotky budou standardně vybaveny tepelným čerpadlem na vytápění a ohřev TUV. Tepelnou pohodu v domě bude zajišťovat podlahové vytápění „teplovodního typu“ a kombinaci s radiátory. V rámci klientských změn formou nadstandardů si mohou budoucí majitelé nechat připravit např. krb, připojení jednotek klimatizace nebo centrálního vysavače.

Projekt je situován 10 minut (6km) jízdy od centra Olomouce, severovýchodním směrem. Během několika dojezdových minut je dosažitelné oblíbené výletní místo Olomoučanů – Svatý Kopeček, včetně Zoologické zahrady. Spojení také MHD. Hlavní nádraží je vzdálené 4km.


Nahoru