Vybírejte z nabídky 37 236 nemovitostí od 517 realitních kanceláří
mobilní menu
Zpět na přehled novostaveb

Nízkoenergetické chalupy Těrlicko, Karviná

Karviná (okres Karviná)

9

110 m2

157 m2

<span class="castka">6090000</span> CZK

<span class="castka">7190000</span> CZK

Prodejce

Nemovitost nabízí

Elite real service s.r.o.

Horní lán 1327/6a, Olomouc

Stránky projektu

Zobrazit kontakt na RK

Projekt zahrnuje výstavbu celkem 9-ti nízkoenergetických chalup s moderní technologií, která je situována v exkluzivní rekreační lokalitě v blízkosti přehrady na ulici Na Zadky v obci Těrlicko.

V nabídce jsou 2 různé typy nízkoenergetických chalup o dispozicích 3+kk a 4+kk pod označením ALPH 86 a ALPH 133.

Nízkoenergetické chalupy ALPH jsou postaveny moderní technologií betonových prefabrikovaných panelů s venkovní tepelnou izolací. Zdrojem tepla je tepelné čerpadlo, které přebytek získaného tepla akumuluje do akumulační nádoby a tím je snížena celková roční spotřeba tepla. Střecha je řešena jako foliová s vodní hladinou, která funguje příznivě proti prohřívání stropu.

Standartní vybavení domů splňuje požadavky moderního bydlení (vnitřní skryté zárubně dorsys, přípravu na venkovní žaluzie, kompletní rekuperaci, moderní keramické obklady, podlahové vytápění, zdroj tepelné čerpadlo vzduch – voda, hliníkové vchodové dveře s klávesnicí pro odemykání pomocí kódu, okna plastová / hliníková 6-ti komorová, izolační trojskla, barva antracitová z obou stran atd.).

Technologie nízkoenergetických chalup sníží Vaše provozní náklady na stokoruny měsíčně. Nízkoenergetická chalupa je zařazena do energetické třídy A.

Výjimečná investiční příležitost koupě nové nízkoenergetické chalupy v exkluzivní rekreační lokalitě v blízkosti přehrady.

Možnost koupě chalupy jako investice ke krátkodobému pronájmu s vysokou výnosností.


Nahoru