Vybírejte z nabídky 39 155 nemovitostí od 769 realitních kanceláří

Pouze nové nabídky za posledních: dnů.

Kanceláře a administrativní prostory k pronájmu Praha 5

Obsaďte tento přednostní výpis Vaší nabídkou.

Jak na to

Obsaďte tento přednostní výpis Vaší nabídkou.

Jak na to
Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Praha 5, cena 191 CZK / m2 / měsíc, nabízí Home Sweet Home

Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Praha 5

Nabízíme kancelářské prostory k pronájmu 198,5m2 se nachází ve 2.NP moderní administrativní budovy s krásným výhledem na řeku v ulici Strakonická,…

191 CZK / m2 / měsíc Novinka /loga_velka/10014t.webp
Pronájem kancelářských prostor (198,5 m2), River Office House, Praha 5 - Smíchov, Strakonická, cena 38699 CZK / objekt / měsíc, nabízí Maxxus reality

Pronájem kancelářských prostor (198,5 m2), River Office House, Praha 5 - Smíchov, Strakonická

Neplatíte provizi RK! Nabízíme k dlouhodobému pronájmu kancelářské prostory (č. 2.09) o celkové rozloze 198,5 m2, umístěné ve 2. nadzemním podlaží…

38699 CZK / objekt / měsíc Novinka
Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Praha 5, cena cena v RK, nabízí Euro Reality ML s.r.o.

Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Praha 5

Nabízíme k pronájmu komerční prostor 735 m2 se dvěma garážemi v Obchodním Centru Luka na Praze 5. Prostor je ve 2.patře OC Luka, má dva vchody,…

cena v RK Novinka
Pronájem kancelářského prostoru 3+kk, 140 m2, Praha Košíře, cena 37999 CZK / objekt / měsíc, nabízí CENTURY 21 Ruby

Pronájem kancelářského prostoru 3+kk, 140 m2, Praha Košíře

Nabízíme pronájem nezařízeného prostoru vhodného pro kanceláře v cihlovém domě v oblíbené oblasti Prahy 5 - Košíře. Podkrovní velmi světlý prostor s…

37999 CZK / objekt / měsíc
Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Praha 5, cena 150 CZK / m2 / měsíc, nabízí Šolc REALITY s.r.o.

Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Praha 5

Nabízíme k pronájmu kancelář 18 m2 v přízemí kancelářské budovy v Praze 5, Zličín, ulice Strojírenská. Volné ihned! Na společné chodbě je…

150 CZK / m2 / měsíc /loga_velka/8568t.jpg
Pronájem kanceláře (32,37 m2), Praha 13 - Stodůlky, Prusíkova, cena 9682 CZK / objekt / měsíc, nabízí Maxxus reality

Pronájem kanceláře (32,37 m2), Praha 13 - Stodůlky, Prusíkova

Neplatíte provizi RK! Nabízíme k pronájmu nezařízenou kancelář č. A214d o ploše 32,37 m2, situovanou ve 2. NP komerční budovy Centrum Velká Ohrada.…

9682 CZK / objekt / měsíc
Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Praha 5, cena 21000 CZK / objekt / měsíc, nabízí Svět bydlení

Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Praha 5

Nabízíme k pronájmu reprezentativní nebytový prostor o celkové výměře 40 m2 v prestižní lokalitě Praha 5 - ulice Lidická, situovaný v moderní budově…

21000 CZK / objekt / měsíc
Kanceláře 263 m2 + terasa 123 m2, Praha 5 - top lokalita u Vltavy, cena 45197 CZK / objekt / měsíc, nabízí Maxxus reality

Kanceláře 263 m2 + terasa 123 m2, Praha 5 - top lokalita u Vltavy

Nabízíme k pronájmu moderní kancelářské prostory o celkové výměře 263,7 m2 v 5. nadzemním podlaží nově vznikající administrativní budovy River Bridge…

45197 CZK / objekt / měsíc
Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Praha 5, cena 383 CZK / m2 / měsíc, nabízí Realitní kancelář Donna

Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Praha 5

Nabízíme k podnájmu komerční prostory o výměře 198,5 m2, v moderním administrativním komplexu River Bridge Office Hub, Praha 5 - Hlubočepy v ulici…

383 CZK / m2 / měsíc /loga_velka/8969t.jpg
Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Praha 5, cena 15000 CZK / objekt / měsíc, nabízí Home Sweet Home

Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Praha 5

Rádi bychom Vám nabídli k pronájmu kancelář po rekonstrukci která se nachází v přízemí krásného secesního domu s výtahem v ulici Janáčkovo nábřeží,…

15000 CZK / objekt / měsíc /loga_velka/10014t.webp
Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Praha 5, cena 54450 CZK / objekt / měsíc, nabízí BO! reality a finance s.r.o.

Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Praha 5