Vybírejte z nabídky 39 226 nemovitostí od 769 realitních kanceláří

Pouze nové nabídky za posledních: dnů.

Louky a pastviny na prodej

Louka, prodej, Libunec, Libuň, Jičín, cena 511557 CZK / objekt, nabízí MojePole.cz

Louka, prodej, Libunec, Libuň, Jičín

Nabízím k prodeji pozemek vedený jako trvalý travní porost v katastrálním území Libunec, obec Libuň, okres Jičín. Pozemek je zapsán na LV 243 a je ve…

511557 CZK / objekt
Louka, prodej, Prostějovičky, Prostějov, cena 472283 CZK / objekt, nabízí MojePole.cz

Louka, prodej, Prostějovičky, Prostějov

K prodeji nabízím čtyři zemědělské pozemky ve výlučném vlastnictví, zapsané na LV 681 v katastrálním území Prostějovičky, okres Prostějov. PŘEDNOSTI…

472283 CZK / objekt
Slunný rovinatý pozemek, 3194 m2, Bílý Potok, cena 1990000 CZK / objekt, nabízí CENTURY 21 Partner Liberec

Slunný rovinatý pozemek, 3194 m2, Bílý Potok

Nabízíme k prodeji rovinatý pozemek o výměře 3 194 m2 v obci Bílý Potok, situovaný na krásném a klidném místě na pomezí přírody a zástavby. Z jedné…

1990000 CZK / objekt
Prodej pozemku, 1153 m2, Bartošovice v Orlických horách, cena 450000 CZK / objekt, nabízí M&M reality holding a.s.

Prodej pozemku, 1153 m2, Bartošovice v Orlických horách

Exkluzivně nabízíme investiční příležitost - prodej luk o celkové výměře 1 153 m2 na okraji malebné obce Bartošovice v Orlických horách. Pozemek v…

450000 CZK / objekt /loga_velka/7301t.jpg
Prodej louky 1 671 m2, Nová Ves nad Nisou, cena 390 CZK / m2, nabízí NISA CENTRUM reality

Prodej louky 1 671 m2, Nová Ves nad Nisou

Nabízíme k prodeji pozemek o velikosti 1.671 m2 ve Nové Ven nad Nisou. Pozemek se dle platného územního plánu nachází v plochách zemědělských. …

390 CZK / m2
Prodej louky 3 945 m2 v Liberci - Vratislavicích nad Nisou, cena 98 CZK / m2, nabízí NISA CENTRUM reality

Prodej louky 3 945 m2 v Liberci - Vratislavicích nad Nisou

Nabízíme k prodeji pozemek o velikosti 3.945 m2 ve Vratislavicích nad Nisou. Pozemek se dle platného územního plánu nachází v plochách zemědělských…

98 CZK / m2
Prodej louky v Rokytnici v Orlických horách, cena 270000 CZK / objekt, nabízí M&M reality holding a.s.

Prodej louky v Rokytnici v Orlických horách

Prodej louky bez porostů o výměře 609 m2 v katastrálním území Horní Rokytnice. Pozemek ve velmi dobrém stavu se nachází v klidné části obce, drobné…

270000 CZK / objekt /loga_velka/7301t.jpg
Brno, prodej louky, 10 942 m pozemek, cena cena v RK, nabízí COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Brno, prodej louky, 10 942 m pozemek

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji atraktivní pozemek o celkové výměře 10 942 m, vedený v katastru nemovitostí jako trvalý travní porost, situovaný v…

cena v RK /loga_velka/7702t.jpg
Louka, prodej, Strážnice, Hodonín, cena 975198 CZK / objekt, nabízí MojePole.cz

Louka, prodej, Strážnice, Hodonín

V katastrálních územích Radějov u Strážnice a Strážnice na Moravě nabízím k prodeji soubor zemědělských pozemků v výlučném vlastnictví. Katastrální…

975198 CZK / objekt