Vybírejte z nabídky 39 194 nemovitostí od 769 realitních kanceláří

Pouze nové nabídky za posledních: dnů.

Kanceláře a administrativní prostory k pronájmu

Zrekonstruovaný suterénní prostor u Letenského nám., 240 m2, Praha 7, cena 30000 CZK / objekt / měsíc, nabízí Miroslava Zemanová

Zrekonstruovaný suterénní prostor u Letenského nám., 240 m2, Praha 7

K pronájmu zcela nově zrekonstruovaný prostor v činžovním domě v Jirečkově ulici u Letenského náměstí. Dokonalá dopravní dostupnost, před domem…

30000 CZK / objekt / měsíc
Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Praha 4, cena 388 CZK / m2 / měsíc, nabízí Realitní kancelář Donna

Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Praha 4

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v administrativní budově na Praze 4 Modřany. Moderní administrativní budova Mezi Vodami se nachází jen pár…

388 CZK / m2 / měsíc /loga_velka/8969t.jpg
Menší kancelář v Plzni na Slovanech, cena 1940 CZK / objekt / měsíc, nabízí REALITNÍ KANCELÁŘ PUBEC, s.r.o.

Menší kancelář v Plzni na Slovanech

Předmětem nabídky je kancelář o výměře 15,25 m2, která se nachází ve 3. patře administrativní budovy na Slovanské aleji v Plzni na Slovanech.…

1940 CZK / objekt / měsíc /loga_velka/9817t.jpg
Pronájem komerčního objektu 90 m2, Halasova Most, cena 35000 CZK / objekt / měsíc, nabízí CENTURY 21 The Most Reality

Pronájem komerčního objektu 90 m2, Halasova Most

Máme pro vás výjimečnou a zajímavou nabídku pronájmu komerčního objektu v samém centru města Mostu. Nemovitost se nachází naproti obchodnímu centru…

35000 CZK / objekt / měsíc
Pronájem kanceláře 155 m2, Palackého, Olomouc, cena 49000 CZK / objekt / měsíc, nabízí Vojta reality

Pronájem kanceláře 155 m2, Palackého, Olomouc

Vážení klienti. Dovolujeme si Vám nabídnou originálně řešené komerční prostory v blízkosti centra Olomouce, v Palackého ulici, v DOMĚ U PARKU. …

49000 CZK / objekt / měsíc /loga_velka/9469t.jpg
Samostatná kancelář 13,6 m2 v administrativní budově, P9 - Běchovice, cena 2815 CZK / objekt / měsíc, nabízí Realitní agentura Starlet s.r.o.

Samostatná kancelář 13,6 m2 v administrativní budově, P9 - Běchovice

Pronájem kanceláře v areálu VÚ Běchovice, P9 v admin. budově v oplocené části areálu. K dispozici je samostatná klimatizovaná kancelář o ploše 13,6…

2815 CZK / objekt / měsíc
Pronájem obchodního prostoru 77 m2 - Masarykovo náměstí, Říčany, cena 16500 CZK / objekt / měsíc, nabízí CENTURY 21 Harmony

Pronájem obchodního prostoru 77 m2 - Masarykovo náměstí, Říčany

Chcete rychle a pohodlně začít podnikat? Nabízíme k pronájmu obchodní prostor 77 m2 (3+kk), situovaný do klidného dvora na Masarykově náměstí. …

16500 CZK / objekt / měsíc /loga_velka/10039t.webp
Samostatná kancelář v administrativní budově, P9 - Běchovice, cena 5146 CZK / objekt / měsíc, nabízí Realitní agentura Starlet s.r.o.