Vybírejte z nabídky 39 195 nemovitostí od 769 realitních kanceláří

Pouze nové nabídky za posledních: dnů.

Kanceláře a administrativní prostory k pronájmu

Kancelářské prostory 168m2, Pod Křížkem, Praha 4 Braník, cena 370 CZK / m2 / měsíc, nabízí Eurobuilding Investment spol. s.r.o

Kancelářské prostory 168m2, Pod Křížkem, Praha 4 Braník

K pronájmu exkluzivně nabízíme nadstandardně zrekonstruované nezařízené 4 kanceláře, které se nacházejí v přízemí a 1.patře vily po kompletní citlivé…

370 CZK / m2 / měsíc /loga_velka/8121t.jpg
Pronájem kanceláře, Pekařská, Opava, cena 6000 CZK / objekt / měsíc, nabízí Byrfin real estate

Pronájem kanceláře, Pekařská, Opava

Pronájem komerčních prostor Opava, ul. Pekařská Nabízíme k pronájmu cenově dostupné komerční prostory o celkové výměře 38 m v přízemí…

6000 CZK / objekt / měsíc
Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Brno, cena 12450 CZK / objekt / měsíc, nabízí REALITY PRORADOST

Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Brno

V zastoupení majitele Vám nabízíme k pronájmu menší kancelářský celek sestávající ze tří propojených kanceláří se dvěma dveřmi do chodby , (18 + 34 +…

12450 CZK / objekt / měsíc
Kanceláře, 20m2 - Praha - Zličín, cena 5000 CZK / objekt / měsíc, nabízí Central Group

Kanceláře, 20m2 - Praha - Zličín

Prostor se nachází ve 2.NP budovy s výtahem a recepcí. Prostory jsou vybaveny otevíratelnými okny a centrálním vytápěním, bez klimatizace. Komerční…

5000 CZK / objekt / měsíc
Kanceláře, 36m2 - Praha - Zličín, cena 9000 CZK / objekt / měsíc, nabízí Central Group

Kanceláře, 36m2 - Praha - Zličín

Prostor se nachází ve 4.NP budovy s výtahem a recepcí. Prostory jsou vybaveny otevíratelnými okny a centrálním vytápěním, bez klimatizace. Komerční…

9000 CZK / objekt / měsíc
Pronájem kancelářských prostor 450 m2 - Modletice u Prahy, u dálnice D1 | parkování | možnost skladu, cena 117000 CZK / objekt / měsíc, nabízí CENTURY 21 Alex

Pronájem kancelářských prostor 450 m2 - Modletice u Prahy, u dálnice D1 | parkování | možnost skladu

Nabízíme k pronájmu moderní kancelářské prostory o velikosti 450 m2 v Modleticích u Prahy (Praha - východ). Tyto reprezentativní kanceláře u dálnice…

117000 CZK / objekt / měsíc /loga_velka/10021t.webp
Pronájem kanceláře 17 m2 v centru Brna, ul. Kopečná 20, cena 4450 CZK / objekt / měsíc, nabízí CENTURY 21 All Inclusive Estates

Pronájem kanceláře 17 m2 v centru Brna, ul. Kopečná 20

Nabízíme vám pronájem kanceláře v nově zrekonstruované kancelářské budově na ulici Kopečná 20 v Brně. Prostory jsou volné ihned. Kancelář: 17 m2 v…

4450 CZK / objekt / měsíc /loga_velka/9601t.webp
Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Rožnov pod Radhoštěm, cena 200 CZK / m2 / měsíc, nabízí Reality Kocourek s.r.o.

Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Rožnov pod Radhoštěm

Pronájem místnosti na ul. Lesní v Rožnově pod Radhoštěm. Jedná se o samostatnou místnost o ploše 61m2 vhodnou k provozování kancelářské činnosti,…

200 CZK / m2 / měsíc
Podnájem kanceláří 272 m2, UL centrum, cena 200 CZK / m2 / měsíc, nabízí Severní realitní Ústí nad Labem s.r.o.

Podnájem kanceláří 272 m2, UL centrum

Nabízíme k podnájmu kanceláře o celkové ploše 272 m2, aktuálně sestávající ze dvou velkých místností (call centrum) a zázemí kuchyňky, skladu,…

200 CZK / m2 / měsíc /loga_velka/1129t.jpg
Pronájem kanceláří od 100 m2 po celá patra 347m2 nebo 457 m2, parkování, U zásobní zahrady, Praha 3, cena 200 CZK / m2 / měsíc, nabízí Miroslava Zemanová

Pronájem kanceláří od 100 m2 po celá patra 347m2 nebo 457 m2, parkování, U zásobní zahrady, Praha 3

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory s dostatkem parkovacích míst, které jsou dělitelné po patrech nebo celcích od 100 m2. Bez provize realitní…

200 CZK / m2 / měsíc
Pronájem kancelářské budovy, Bělohorská, Praha, cena 245 CZK / m2 / měsíc, nabízí Jižní reality s.r.o.

Pronájem kancelářské budovy, Bělohorská, Praha

Nabízíme Vám k pronájmu celou kancelářskou budovu o výměře 1.054 m, které se nachází v atraktivní lokalitě na frekventované ulici Bělohorská, Praha 6…

245 CZK / m2 / měsíc
Pronájem, kancelářský prostor, 140 m2, Kladno, ul. Pavlisova, cena 20000 CZK / objekt / měsíc, nabízí M&M reality holding a.s.

Pronájem, kancelářský prostor, 140 m2, Kladno, ul. Pavlisova

Dostatečný prostor pro Vaše podnikání přímo v centru města. Nabízíme k pronájmu obchodní prostory v centru města Kladna, které jsou vhodné pro…

20000 CZK / objekt / měsíc /loga_velka/7301t.jpg
Pronájem, Kancelářské prostory, 203 m2, Železniční - Olomouc, cena 40600 CZK / objekt / měsíc, nabízí Vojta reality

Pronájem, Kancelářské prostory, 203 m2, Železniční - Olomouc

Nabízíme k pronájmu moderní kancelářské prostory o celkové výměře 203 m2 v přízemí administrativní budovy v žádaném areálu IN PARK Olomouc na ulici…

40600 CZK / objekt / měsíc /loga_velka/9469t.jpg
Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Český Těšín, cena 18000 CZK / objekt / měsíc, nabízí BO! reality a finance s.r.o.

Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Český Těšín

Brusírnu v Českém Těšíně zná snad každý. Poslední prostor k pronájmu s možností různého oddělení místností. Ve vrchním patře nabízíme…

18000 CZK / objekt / měsíc
Kanceláře 45,5 m2 s parkováním - Liberec, nám. Dr. E. Beneše (naproti radnici), cena 250 CZK / m2 / měsíc, nabízí RK NIKA

Kanceláře 45,5 m2 s parkováním - Liberec, nám. Dr. E. Beneše (naproti radnici)

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory na prestižní adrese - náměstí Dr. E. Beneše v Liberci, přímo naproti historické budově Magistrátu města…

250 CZK / m2 / měsíc /loga_velka/9505t.jpg
Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Zlín, cena 12746 CZK / objekt / měsíc, nabízí Česká Společnost Realitní

Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Zlín

Pronájem kancelářských místností - "hnízdo" 4 kanceláří s vlastní chodbičkou - zázemím - v kancelářské budově Zlín - centrum, Kvítková ul.…

12746 CZK / objekt / měsíc
Pronájem kanc. prostoru, 101 m2, Český Těšín, ul. Mlýnská, cena 8000 CZK / objekt / měsíc, nabízí M&M reality holding a.s.