Vybírejte z nabídky 39 200 nemovitostí od 769 realitních kanceláří

Pouze nové nabídky za posledních: dnů.

Pronájem komerčních prostor

Pronájem, Výrobní prostory, Nový Jičín, cena 70 CZK / m2 / měsíc, nabízí QARA s.r.o.

Pronájem, Výrobní prostory, Nový Jičín

Vaše podnikání může růst v komerčním prostoru v Novém Jičíně na ulici Riegrova. Využijte příležitost, která se nenaskýtá každý den. Prostor je možné…

70 CZK / m2 / měsíc /loga_velka/9877t.webp
Skladové plochy o výměře 890 m2 ve 2. patře průmyslové budovy (int. ozn. V), cena 500 CZK / m2 / rok, nabízí GENERA s. r. o.

Skladové plochy o výměře 890 m2 ve 2. patře průmyslové budovy (int. ozn. V)

Nabízíme k pronájmu skladové prostory o celkové výměře 890 m2, situované ve 2. patře robustní železobetonové budovy (V) v průmyslové zóně Děčín …

500 CZK / m2 / rok
Skladové plochy o výměře 890 m2 ve 2. patře průmyslové budovy (int. ozn. D), cena 500 CZK / m2 / rok, nabízí GENERA s. r. o.

Skladové plochy o výměře 890 m2 ve 2. patře průmyslové budovy (int. ozn. D)

Nabízíme k pronájmu skladové prostory o celkové výměře 890 m2, situované ve 2. patře robustní železobetonové budovy (D) v průmyslové zóně Děčín …

500 CZK / m2 / rok
Prostory pro obchod, skladování nebo drobnou výrobu - 120 až 442 m2 s parkováním, cena 90 CZK / m2 / měsíc, nabízí GENERA s. r. o.

Prostory pro obchod, skladování nebo drobnou výrobu - 120 až 442 m2 s parkováním

Dlouhodobě pronajmeme prostory pro obchod, skladování nebo drobnou výrobu o výměře 120 až 442 m2 s vlastním parkováním a s možností pronájmu…

90 CZK / m2 / měsíc
Skladové plochy o výměře 910 m2 v 1. patře průmyslové budovy (int. ozn. D), cena 500 CZK / m2 / rok, nabízí GENERA s. r. o.

Skladové plochy o výměře 910 m2 v 1. patře průmyslové budovy (int. ozn. D)

Nabízíme k pronájmu skladové prostory o celkové výměře 910 m2, situované v 1. patře robustní železobetonové budovy (D) v průmyslové zóně Děčín Loubí…

500 CZK / m2 / rok

90 CZK / m2 / měsíc

90 CZK / m2 / měsíc
Pronájem, Hotel, pension, Blatce, cena 180000 CZK / objekt / měsíc, nabízí REALITY PRORADOST

Pronájem, Hotel, pension, Blatce

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu celý penzion Kokořín Forest Villa v obci Konrádov, v krásném a klidném prostředí CHKO Kokořínsko, přibližně 50 km od…

180000 CZK / objekt / měsíc
Pronájem výrobního prostoru 280 m2, cena 100 CZK / m2 / měsíc, nabízí LongPro, s.r.o.

Pronájem výrobního prostoru 280 m2

Pronájem výrobních prostor dílna / výroba / sklad Nabízíme k pronájmu výrobní prostory v uzavřeném areálu, vhodné zejména pro lehkou výrobu, dílnu,…

100 CZK / m2 / měsíc
Vytápěné výrobní nebo skladové prostory 186 m2, Zlín Prštné, cena 18781 CZK / objekt / měsíc, nabízí CENTURY 21 Style Happy

Vytápěné výrobní nebo skladové prostory 186 m2, Zlín Prštné

Pronájem pěkného, vytápěného výrobního nebo skladového prostoru s kanceláří v 1. patře s nákladním výtahem. Celkem 186 m2. Součástí pronájmu jsou i…

18781 CZK / objekt / měsíc
Zemědělský objekt, pronájem, Přestavlky, Tršice, Olomouc, cena 15000 CZK / objekt / měsíc, nabízí Realitní kancelář STING, s.r.o.

Zemědělský objekt, pronájem, Přestavlky, Tršice, Olomouc

Nabízíme k pronájmu oplocený zemědělský areál, nacházející se nedaleko Olomouce v obci Přestavlky. Primárně je určen pro ustájení zvířat, ale dá se…

15000 CZK / objekt / měsíc /loga_velka/1509t.webp
Pronájem, Areál pro podnikání, Brno, cena 13000 CZK / objekt / měsíc, nabízí REALITY PRORADOST

Pronájem, Areál pro podnikání, Brno

Nabízím k pronájmu moderní a plně vybavený salon o velikosti 22 m2. Prostor je vhodný pro kosmetiku , permanentní make-up, masáže a další beauty…

13000 CZK / objekt / měsíc
Pronájem, Skladové prostory, Podivín, cena 2500 CZK / objekt / měsíc, nabízí Dumrealit.cz

Pronájem, Skladové prostory, Podivín

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem vnitřních skladovacích prostor v obci Podivín. Vstup přes sekční garážová vrata, s výbornou dopravní…

2500 CZK / objekt / měsíc /loga_velka/6242t.jpg
Pronájem, Prostory a objekty pro obchod a služby, Vestec, cena 59000 CZK / objekt / měsíc, nabízí QARA s.r.o.

Pronájem, Prostory a objekty pro obchod a služby, Vestec

Pronájem dohodou zrekonstruovaného provozního prostoru s kanceláří - Vestec u Prahy ✔️ K dispozici od 1. 5. 2026 ✔️ Zdarma k využití i pozemek okolo…