Vybírejte z nabídky 39 248 nemovitostí od 769 realitních kanceláří

Pouze nové nabídky za posledních: dnů.

Restaurace a bary k pronájmu

Pronájem kavárny, 200 m2, Ostrava, ul. Horní, cena 10000 CZK / objekt / měsíc, nabízí M&M reality holding a.s.

Pronájem kavárny, 200 m2, Ostrava, ul. Horní

PRVNÍ NÁJEM ZDARMA !!! Nabízíme k pronájmu zaběhnutou kavárnu s rozlohou cca 200 m2 na dvou patrech. Kavárna je plně vybavena a veškeré zařízení…

10000 CZK / objekt / měsíc Novinka /loga_velka/7301t.jpg
Restaurace, bar, pronájem, Sedláčkova, Budějovické Předměstí, Písek, cena 25000 CZK / objekt / měsíc, nabízí JUSTO Česká republika

Restaurace, bar, pronájem, Sedláčkova, Budějovické Předměstí, Písek

V zastoupení majitele nabízíme pronájem komerčních prostor bývalá restaurace Pragofka, Sedláčkova ulice, Písek. Nabízíme k pronájmu zavedené…

25000 CZK / objekt / měsíc Novinka /loga_velka/2300t.jpg
Pronájem restaurace, 200 m2, Plzeň, ul. Zbrojnická, cena 25000 CZK / objekt / měsíc, nabízí M&M reality holding a.s.

Pronájem restaurace, 200 m2, Plzeň, ul. Zbrojnická

Pronájem zavedené kavárny na lukrativním místě v centru Plzně ve Zbrojnické ulici, včetně kompletního zařízení. Kavárna se pronajímá spolu s pasáží…

25000 CZK / objekt / měsíc Novinka /loga_velka/7301t.jpg
Obchodní prostor k pronájmu 35 m2, Praha 1 Staré Město., cena 135000 CZK / objekt / měsíc, nabízí Mgr. Jan Vodenka

Obchodní prostor k pronájmu 35 m2, Praha 1 Staré Město.

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor o velikosti cca 35 m2, ve velice lukrativní a turisty frekventované části Praha 1, v blízkosti Staroměstského…

135000 CZK / objekt / měsíc Novinka /loga_velka/7058t.jpg
Pronájem dvoupodlažního nebytového prostoru o ploše 274 m2 v ulici Veselá, Brno - střed, vhodný pro , cena 70000 CZK / objekt / měsíc, nabízí RENČ - realitní kancelář

Pronájem dvoupodlažního nebytového prostoru o ploše 274 m2 v ulici Veselá, Brno - střed, vhodný pro

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor v přízemí činžovního domu na ulici Veselá v centru Brna. Prostor byl dosud užíván a kolaudován jako bistro &…

70000 CZK / objekt / měsíc Novinka
Pronájem restaurace, stravování, 125 m2, Vřesovice, cena 9000 CZK / objekt / měsíc, nabízí M&M reality holding a.s.

Pronájem restaurace, stravování, 125 m2, Vřesovice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu zavedenou hospodu v obci Vřesovice, okres Prostějov, vzdálené přibližně 12 km od Prostějova. Prostory…

9000 CZK / objekt / měsíc Novinka /loga_velka/7301t.jpg
Pronájem zavedeného občerstvení 78 m2, Liberec, cena 28700 CZK / objekt / měsíc, nabízí EVROPA realitní kancelář

Pronájem zavedeného občerstvení 78 m2, Liberec

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory o celkové výměře 78 m2, které jsou umístěné v přízemí historického domu v Liberci, ulice Moskevská. Prostory se…

28700 CZK / objekt / měsíc Novinka
Pronájem restaurace 117 m2, cena cena v RK, nabízí LongPro, s.r.o.

Pronájem restaurace 117 m2

Pronájem prostoru pro špičkové asijské bistro OC ÁČKO, Zruč nad Sázavou Hledáme silného a spolehlivého partnera pro provoz špičkového asijského…

cena v RK Novinka
Pronájem restaurace / baru 220 m2, Ječná Praha 2, Nové Město., cena 190000 CZK / objekt / měsíc, nabízí Můj domov REALITY s.r.o.

Pronájem restaurace / baru 220 m2, Ječná Praha 2, Nové Město.

Pronájem restaurace / baru 220 m2, Ječná Praha 2, Nové Město** Nájemné: 190 000 Kč / měsíc (864 Kč/m and sup2;) + DPH Nabízíme k pronájmu atraktivní…

190000 CZK / objekt / měsíc /loga_velka/1756t.jpg
Přenechání pronájmu zavedeného baru v plném provozu Praha 9 Letňany., cena 40000 CZK / objekt / měsíc, nabízí Můj domov REALITY s.r.o.

Přenechání pronájmu zavedeného baru v plném provozu Praha 9 Letňany.

Hledáte hotový podnik bez nutnosti dlouhého rozjezdu? Nabízíme přenechání pronájmu plně funkčního a zavedeného baru, který je v současné době v…

40000 CZK / objekt / měsíc /loga_velka/1756t.jpg
Pronájem obchodního prostoru 50 m2 v OC Letmo, cena 12500 CZK / objekt / měsíc, nabízí I.E.T. REALITY, s.r.o. Brno

Pronájem obchodního prostoru 50 m2 v OC Letmo

Nabízíme Vám příležitost k pronájmu obchodního prostoru, který je v současnosti využíván jako prodejna indického street-food občerstvení a nápojů. …

12500 CZK / objekt / měsíc
Pronájem baru, 129 m2, Chrudim, ul. Palackého třída, cena 17000 CZK / objekt / měsíc, nabízí M&M reality holding a.s.

Pronájem baru, 129 m2, Chrudim, ul. Palackého třída

Hledáte stabilní investici v oboru gastronomie? Jedinečná příležitost pronájmu zavedeného baru v srdci Chrudimi. Nabízíme vám k pronájmu stylový a…

17000 CZK / objekt / měsíc /loga_velka/7301t.jpg
Pronájem kavárny, ulice Olomoucká, Brno, cena 35000 CZK / objekt / měsíc, nabízí Reality Tesařík

Pronájem kavárny, ulice Olomoucká, Brno

Nabízíme Vám na pronájem kavárnu s letní zahrádkou, která se nachází v přízemí domu na rohu ulic Olomoucká a Slámova, se vstupem z ulice Olomoucká.…