Vybírejte z nabídky 39 285 nemovitostí od 770 realitních kanceláří

Pouze nové nabídky za posledních: dnů.

Kanceláře a administrativní prostory k pronájmu Praha

Obsaďte tento přednostní výpis Vaší nabídkou.

Jak na to
Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Praha 5, cena 383 CZK / m2 / měsíc, nabízí Realitní kancelář Donna

Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Praha 5

Nabízíme k podnájmu komerční prostory o výměře 198,5 m2, v moderním administrativním komplexu River Bridge Office Hub, Praha 5 - Hlubočepy v ulici…

383 CZK / m2 / měsíc /loga_velka/8969t.jpg
Praha - Vysočany, cena 220 CZK / m2 / měsíc, nabízí Marion management

Praha - Vysočany

Nabízíme k pronájmu administrativní prostory, který se nachází v Praze 9 - Vysočany. K dispozici kanceláře o velikosti: 14 m 18 m2 Prostor je…

220 CZK / m2 / měsíc
Reprezentativní prostory 197 m2 v centru Prahy, cena 96000 CZK / objekt / měsíc, nabízí Realitní agentura Starlet s.r.o.

Reprezentativní prostory 197 m2 v centru Prahy

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu prostorný reprezentativní byt 5+1 s malým balkonem s možností využití jako kanceláře v centru Prahy v ul. Na…

96000 CZK / objekt / měsíc
Samostatná kancelář 22 m2, Praha 9 - Hloubětín, cena 5950 CZK / objekt / měsíc, nabízí Realitní agentura Starlet s.r.o.

Samostatná kancelář 22 m2, Praha 9 - Hloubětín

Nabízím k pronájmu samostatnou kancelář v Praze 9 - Hloubětín, ul. U Elektry. Lokalita je s výborným dopravním spojením - tramvajová zastávka se…

5950 CZK / objekt / měsíc
Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Praha 1, cena 528 CZK / m2 / měsíc, nabízí Realitní kancelář Donna

Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Praha 1

Nabízíme k pronájmu jedinečný mezonetový prostor o rozloze 511 m2 se čtyřmi terasami, v samém srdci české metropole, na lukrativní adrese v horní…

528 CZK / m2 / měsíc /loga_velka/8969t.jpg
Pronájem kancelářských prostor 28 m2, cena 9900 CZK / objekt / měsíc, nabízí ERA Estate Agency

Pronájem kancelářských prostor 28 m2

Nabízíme Vám k pronájmu útulný kancelářský prostor o přibližné výměře 28 m2, situovaného ve sníženém přízemí v atraktivní lokalitě Praha 7, ulice…

9900 CZK / objekt / měsíc
Moderní nový prostor k pronájmu, 95 m2 + garážové stání v novostavbě projektu Anilinka, Praha 10 - S, cena 76000 CZK / objekt, nabízí Faraon Reality, s.r.o.

Moderní nový prostor k pronájmu, 95 m2 + garážové stání v novostavbě projektu Anilinka, Praha 10 - S

K pronájmu nový prostor ( 95 m2 ) + garážové stání v připravovaném projektu novostavby bytového domu Anilinka ( 250 bytů ), termín dokončení projektu…

76000 CZK / objekt /loga_velka/9024t.jpg
Moderní nový prostor k pronájmu ( 194 m2 ) + garážové stání v novostavbě projektu Anilinka, Praha 10, cena 155200 CZK / objekt, nabízí Faraon Reality, s.r.o.

Moderní nový prostor k pronájmu ( 194 m2 ) + garážové stání v novostavbě projektu Anilinka, Praha 10

Nabízíme k pronájmu nový prostor ( 194 m2 )+ garážové stání v připravovaném projektu novostavby bytového domu Anilinka ( 250 bytů), termín dokončení…

155200 CZK / objekt /loga_velka/9024t.jpg
Moderní kancelářský prostor k pronájmu ( 77 m2 ) + garážové stání v novostavbě projektu Anilinka, Pr, cena 61600 CZK / objekt, nabízí Faraon Reality, s.r.o.

Moderní kancelářský prostor k pronájmu ( 77 m2 ) + garážové stání v novostavbě projektu Anilinka, Pr

Nabízíme k pronájmu nový kancelářský prostor ( 77 m2 ) + garážové stání v připravovaném projektu novostavby bytového domu Anilinka ( 250 bytů),…

61600 CZK / objekt /loga_velka/9024t.jpg
Pronájem kanceláře 14 m2 Rubeška, Praha Vysočany, cena 4900 CZK / objekt / měsíc, nabízí CENTURY 21 Diamonds

Pronájem kanceláře 14 m2 Rubeška, Praha Vysočany

Nájemné: 4 900 Kč (350 Kč/m2) Vratná kauce: 9 800 Kč Služby a poplatky: 2150 Kč Provize RK: 4900 Kč + DPH Na adrese pražských Vysočan je k dispozici…

4900 CZK / objekt / měsíc /loga_velka/10036t.webp
Pronájem kanceláře 15,5 m2, Perucká, Praha 2. možný parking, cena 4960 CZK / objekt / měsíc, nabízí Modus Reality

Pronájem kanceláře 15,5 m2, Perucká, Praha 2. možný parking

K pronájmu nabízíme nebytový prostor o výměře 15,5 m2, který se nachází v přízemí zděné budovy v Perucké ulici, Praha 2, na rozhraní Vinohrad,…

4960 CZK / objekt / měsíc
Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Praha 5, cena 15000 CZK / objekt / měsíc, nabízí Home Sweet Home

Pronájem, Administrativní prostory a objekty, Praha 5

Rádi bychom Vám nabídli k pronájmu kancelář po rekonstrukci která se nachází v přízemí krásného secesního domu s výtahem v ulici Janáčkovo nábřeží,…

15000 CZK / objekt / měsíc /loga_velka/10014t.webp
Pronájem, Kanceláře, 474m - Praha - Veleslavín, cena 19 EUR / m2 / měsíc, nabízí REALITY BRYNDA

Pronájem, Kanceláře, 474m - Praha - Veleslavín

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory již s hotovým fit-out v energeticky úsporné budově ( moderní kancelářský komplex ) o celkové ploše 474m2…

19 EUR / m2 / měsíc
Kancelář k pronájmu, 43 m2, Praha 3, Žižkov (Jarov), cena cena v RK, nabízí CENTURY 21 Real Servis

Kancelář k pronájmu, 43 m2, Praha 3, Žižkov (Jarov)

Nabídka kanceláře k dlouhodobému pronájmu, polohou v lokalitě Jarov, na ulici Hartigova. Kancelář se nachází v prvním patře multifunkční…

cena v RK
REZERVACE - Pronájem privátní reprezentativní kanceláře 53,2 m2, Praha 8-Karlín, Křižíkova, cena 24000 CZK / objekt / měsíc, nabízí Faraon Reality, s.r.o.