Vybírejte z nabídky 39 248 nemovitostí od 769 realitních kanceláří

Pouze nové nabídky za posledních: dnů.

Prodej bytů České Budějovice

Aktuální se ceny bytů k prodeji pohybují od 3 390 000 Kč do 25 000 000 Kč.

Jaké jsou aktuální ceny bytů v okrese České Budějovice

Ceny bytů na prodej v okrese České Budějovice se aktuálně pohybují v rozmezí od 2 500 000 Kč do 25 000 000 Kč, což představuje při stávající úrokové sazbě 6 % rámcovou měsíční splátku hypotéky v rozmezí od 13 781 Kč do 137 806 Kč (90% LTV s dobou splácení 30 let).

Průměrná cena bytu v okrese České Budějovice se pohybuje kolem 117 370 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 57 m2. Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty k prodeji v okrese České Budějovice.

Kolikapokojové byty na prodej máme v nabídce pro okres České Budějovice?

Na trhu Českých Budějovicích je v současné době nejvíce bytů 1+kk a garsonek (38) v cenách od 3 995 000 Kč, dále pak bytů 1+1 (21) od 3 390 000 Kč, bytů 1+0 (16) od 3 400 000 Kč, bytů 2+1 (11) od 4 880 000 Kč, bytů 2+kk (3) od 6 799 000 Kč, bytů 4+1 (2) od 11 900 000 Kč.

Z jakých lokalit jsou nabídky bytů k prodeji

V okrese České Budějovice nabízíme byty v těchto lokalitách: prodej bytů České Budějovice (91), prodej bytů Dubné (6), prodej bytů Nové Hrady (4), prodej bytů Hluboká nad Vltavou (3), prodej bytů Trhové Sviny (2), prodej bytů Zliv (1), prodej bytů Týn nad Vltavou (1), prodej bytů Ševětín (1), prodej bytů Staré Hodějovice (1), prodej bytů Mladošovice (1), prodej bytů Lišov (1), prodej bytů Vráto (1), prodej bytů Hůry (1).

Podívat se můžete rovněž na nabídky v sousedních okresech – prodej bytů Český Krumlov, Písek, Prachatice, Tábor, Jindřichův Hradec, Strakonice.

Jaké realitní kanceláře nabízí prodej bytů v okrese České Budějovice

Nabídky na prodej bytů mají v nabídce: M&M reality holding a.s. (15), REALDOMUS (11), JUSTO Česká republika (9), Realvize - realitní kancelář (9), Jižní reality s.r.o. (7), Realityspolu (7), RK Stejskal & Šandera (6), Jochmann reality (5), QARA s.r.o. (5), HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. (4), Ing. Jan Štěpánek - Realitní služby (4), Atkinson & Partners s.r.o. (3), SORENT – CB spol. s r.o. (3), Vladimír Nýdl KUZO Partners (3), CENTURY 21 4fin Reality (2), JTH Group, a.s. (2), REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s. (2), Swiss Life Select Reality (2), Vimmo - Vogel Immobilien, s. r. o. (2), AKTIVA MANAGEMENT s.r.o. (1), BO! reality a finance s.r.o. (1), CENTURY 21 Facon Reality (1), Dumrealit.cz (1), EL-WEST REALITY (1), GEPARD REALITY (1), Kontakt servis CZ s.r.o. (1), Koura Miroslav - Aktuální reality (1), Krigarová Reality (1), LEVELS Reality s.r.o. (1), Realitní kancelář FORTUNA REALITY s.r.o. (1), Soukromá inzerce z DBP.cz (1), XPP Reality s.r.o. (1), ZOO reality (1).